شناور پروژه ایرانی فردوسی ایرانی موسیقی

شناور: پروژه ایرانی فردوسی ایرانی موسیقی شاهنامه حافظ ناظری شهرام ناظری

گت بلاگز اخبار اجتماعی شورای شهر تهران، شهرداری را گزینش کند که خط قرمز نهادهای امنیتی نباشد / حضرتی

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت گزینش شهردار اصلاح‌طلب جهت پایتخت، در عین حال گفت که گزینه شهرداری پایتخت کشور عزی

شورای شهر تهران، شهرداری را گزینش کند که خط قرمز نهادهای امنیتی نباشد / حضرتی

حضرتی: شورای شهر تهران، شهرداری را گزینش کند که خط قرمز نهادهای امنیتی نباشد

عبارات مهم : ایران

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت گزینش شهردار اصلاح طلب جهت پایتخت، در عین حال گفت که گزینه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نباید خط قرمز نهادهای امنیتی باشد.

به گزارش ایسنا؛الیاس حضرتی اظهار کرد: شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشغول به آخر رساندن سنگین ترین، بزرگ ترین و بااهمیت ترین پروژه است و من جهت همه آنها آرزوی موفقیت دارم که علیرغم فشارها، با حوصله، صبر و تدبیر کار را پیش می برند البته تلاش هایی هم است که جنبش کنند و شکاف و اختلاف در شورای شهر ایجاد کنند ولی عزیزان ما در شورا بسیار هوشیار و تیزبین به این پرسشها واقف هستند.

وی اضافه کرد: شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران قطعا باید یک نیروی اصلاح طلب باشد. قطعا از شورای ۲۱ نفره اصلاح طلب پایتخت کشور عزیزمان ایران انتظار نمی رود که فرد غیراصلاح طلبی را به عنوان گزینه شهرداری معرفی کرد، در عین حال سابقه کار، نوع تحصیلات، عملکرد گذشته و تجارب مدیریتی این فرد باید نشان دهد که کشش این بار مسئولیت سنگین را دارد. شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران باید ضد فساد و مشهور به پاکدستی باشد، لایه های متفاوت و جنس کار در شهرداری خود به خود آلوده کننده است و افراد را در معرض اتهام قرار می دهند بنابراین شهردار آینده باید روحیه ضد فساد داشته باشد و سوابقش هم این را نشان دهد.

شورای شهر تهران، شهرداری را گزینش کند که خط قرمز نهادهای امنیتی نباشد / حضرتی

این نماینده مجلس همچنین گفت: قاعدتا نهادهای مختلف، ارگان ها و شخصیت های تعیین کننده نباید حساسیت خاص ای روی شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته باشند و این فرد نباید جزء خط قرمز نهادهای امنیتی باشد، همچنین نباید در فکر کاندیدا شدن جهت مجلس، ریاست جمهوری و پست های دیگر باشد بلکه باید تمام وقت، وقت خود را به جلسات، بازدیدها، دعوت از سرمایه گذاران و سازندگان و حل پرسشها آلودگی و حمل و نقل و ایجاد آرامش و فضای امن در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران تخصیص داده شده است دهد. حتی پیشنهاد می کنم در شش ماه اول رختخواب خود را هم به شهرداری بیاورد لیکن وقت های از دست رفته بسیاری است که باید به آن پرداخته شود.

حضرتی با ابراز امیدواری نسبت به طی مراحل گزینش شهردار در شورای شهر، گفت: امیدواریم شورای شهر این مراحل را به خوبی طی کند و به فرد واحد با این مشخصات برسد و در نهایت همه پشت سر او قرار بگیرند. شهردار آینده پایتخت کشور عزیزمان ایران باید توان و کشش درونی و بیرونی مورد نیاز را جهت مقاومت در قبال فشارهای کسانی که به دنبال گسترش فساد هستند، داشته باشد.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت گزینش شهردار اصلاح‌طلب جهت پایتخت، در عین حال گفت که گزینه شهرداری پایتخت کشور عزی

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | شهرداری | شورای شهر | شورای شهر تهران | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs