شناور پروژه ایرانی فردوسی ایرانی موسیقی

شناور: پروژه ایرانی فردوسی ایرانی موسیقی شاهنامه حافظ ناظری شهرام ناظری

خط خورده‌های بزرگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

در حالی که تقریبا فهرست نهایی تیم‌ها جهت حضور در جام‌جهانی مشخص شده است هست، بازیکنان بزرگی پشت خط ماندند و حضور در این رقابت‌ها را از دست دادند.  ..

ادامه مطلب

شماره ۷ در انتظار مامه بابا تیام ، شماره ۱۰ استقلال به بویان رسید

به گزارش خبرآنلاین، مامه تیام مهاجم سنگالی تیم فوتبال استقلال که به تازگی به جمع آبی پوشان تهرانی اضافه شده است قرار است با پیراهن سابق بیت سعید یعنی شما..

ادامه مطلب

۶۱ میلیارد تومان دارایی گمشده‌ی پرسپولیس کجاست؟

بررسی ترازنامه مالی کلوب پرسپولیس طی سال‌های ۹۴ و ۹۵ نشان می‌دهد حدود ۶۱ میلیارد از دارایی‌های ثابت مشهود این کلوب به یکباره ناپدید شده است و در هیچ..

ادامه مطلب

نگاهی به حواشی پیش از شروع مراسم توپ طلای 2017

برنده توپ طلای 2017 امشب در پاریس معرفی می‌شود و مانند چند سال اخیر مسابقه نزدیکی بین ستاره‌های رئال ماردید و بارسلونا وجود دارد. نگاهی به ح..

ادامه مطلب

افشاگری مدیرعامل پرسپولیس از یک پیشنهاد ۱۳۰ هزار یورویی

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی همچنان محروم است و نمی تواند بازی کند. کلوب پرسپولیس و این بازیکن به شدت تحت فشار هستند. طاهری مدیرعامل قرمزها در تازه ت..

ادامه مطلب

اولین تصمیم مشکل که وینفرد شفر باید بگیرد

تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران با فولاد دیدار می‌کند و بااهمیت ترین سئوال در اردوی این تیم به گزینش شفر از بین رحمتی و حسینی باز می‌گردد..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع پرونده اعتراض پرسپولیس در CAS

پرسپولیس و مهدی طارمی در دو پرونده‌ی جداگانه‌ اعتراض خود را روانه دادگاه بین المللی کردند و این اعتراض ثبت شد.< آخرین اوضاع پرونده اعتراض پر..

ادامه مطلب

تاج درست عمل کرد ، منتقد بی کارنامه فانوس راه نیست

درحالی که بعضی منتقدان به برکناری دبیرکل فدراسیون که به وسیله گودرزی حمایت شده است بود انتقاداتی دارند، به نظر می رسد تاج در راه اتحاد فوتبال ملی درست..

ادامه مطلب